Назад123456Вперед

Конкурс до Дня матері

admin | 21.04.2021 12:45 просмотров: 26

Щороку навесні в Україні відзначається День матері – одне з головних родинних свят, присвячене найріднішій жінці на землі. Наша Благодійна організація  не може бути осторонь такого свята, адже одним з пріоритетних напрямків нашої роботи є саме родинне виховання. Безліч проектів було втілено в життя саме з метою формування морально-етичних норм, національно-культурних, сімейних  цінностей у наших підопічних, оволодіння навичками взаємодії і співпраці в родині, відповідального батьківства. Ми вважаємо, що  дружня сім’я, сім’я де живе любов, гармонія і взаємоповага є основою успішного, морально-здорового суспільства. Тому цього року для наших маленьких друзів - вихованців Спеціальної школи «Гармонія» та «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей»  було вирішено організувати конкурс малюнків, світлин, поробок та літературних творів, об’єднаних однією тематикою: «Мама і я – гармонія життя».  Діти з радістю готуються до конкурсу. А ми пізніше обов’язково прозвітуємо про його результати.

Друзі! Звертаюся до вас з пропозицією приєднатися до нас і забезпечити призами переможців конкурсу!

 По всім питанням звертайтеся за телефоном 067-631-39-41, з повагою  Світлана Волошина.

Семінар у Театрі-студії "Десятий квартал"

admin | 14.04.2021 10:31 просмотров: 65

В рамках спільного соціального проєкту нашої Благодійної організації та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради – «Психологія для всіх» 13 квітня  у приміщенні Театру-студії «Десятий квартал» відбувся семінар для всіх бажаючих підвищити власну психологічну компетентність на тему  «Стресостійкість як фактор психічного здоров’я людини», який провела практичний психолог освіти Фортунатова Марина.

Пандемія COVID-19 ще раз нагадує нам, що психічне здоров’я є настільки ж важливим, як і фізичне здоров’я; – формування стресостійкості є запорукою психічного та фізичного здоров’я людей і неодмінною умовою соціальної стабільності, прогнозованості процесів, що відбуваються в суспільстві; –   зростаючі психічні навантаження на нервову систему та психіку сучасної людини призводять до формування емоційної напруги, яка виступає одним з головних чинників розвитку різних психосоматичних захворювань.

Під час семінару учасники  познайомилися з поняттям «Стресостійкість», його визначенням та характеристиками, окреслили переваги високої стресостійкості для життя та здоров’я людини, її професійної ефективності та успішності. За допомогою тесту учасники визначили та проаналізували рівень розвитку власної стресостійкості, обговорили результати  спостереження за собою протягом попереднього тижня, яке було проведене з метою  виявлення  факторів ризику для власного психологічного здоров’я.

Семінар у м.Дніпро

admin | 25.03.2021 18:46 просмотров: 46
Все частіше до закладів соціального захисту потрапляють особи та діти, які зазнали жорстокого поводження або стали жертвами домашнього насилля.
Для того, щоб фахівці могли кваліфіковано надавати допомогу наша Благодійна організація спільно з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей у рамках соціального проєкту «Психологія для всіх» систематично проводимо навчання фахівців закладів.
25 лютого 2021 року на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей було проведено семінар для працівників трьох центрів підтримки дітей та сімей та центру підтримки дітей «Довіра».
 

Семінар для батьків-вихователів у м.Дніпро

admin | 22.03.2021 09:22 просмотров: 286
Майже три роки разом з нашими партнерами Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей продовжуємо проводити психологічні семінари-практикуми в рамках спільного соціального проекту «Психологія для всіх» у місті Дніпро.
Під час психологічного семінару-практикуму для батьків-вихователів з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, родин-опікунів, який відбувся 19 березня 2021 р. за темою: «Профілактика залежної поведінки у дітей. Гаджети – користь та шкода», психолог Олег Прокопенко розповів учасникам механізми формування залежної поведінки у дітей. Було розглянуто в чому полягає різниця між прив'язаністю та залежністю. В ході дискусії з учасниками семінару були визначені корисні та шкідливі боки використання гаджетів дітьми.

 

У родинному затишку

admin | 18.03.2021 11:12 просмотров: 63

Вже більше дев’яти років наша Благодійна організація та «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» об’єднують дружні стосунки. Протягом цього часу багато дітей мали змогу побувати з нами на незабутніх екскурсіях, прийняти участь у пізнавальних подорожах, відвідати музеї, вистави, парки з атракціонами та інше. Багато заходів ми проводимо разом з нашими друзями.

17 березня спільно з Театром-студією «Десятий квартал» організували для дітей дуже цікавий захід - запросили вихованців закладу на казку «Рукавичка».

Семінар у Театрі-студії "Десятий квартал"

admin | 17.03.2021 21:15 просмотров: 51
В рамках спільного соціального проєкту нашої Благодійної організації та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради – «Психологія для всіх» 16 березня 2021 року у приміщенні Театру – студії «Десятий квартал» відбувся семінар для всіх бажаючих підвищити власну психологічну компетентність на тему: «Стрес та його вплив на психологічне здоров’я людини», який провела практичний психолог освіти Фортунатова Марина.
Під час семінару учасники познайомилися з історією виникнення та автором концепції стресу, отримали інформацію про стрес та його особливості, типові симптоми та причини, з’ясували можливі шляхи виходу зі стресу за допомогою гри створили пам’ятку «Методи управління стресом».

Семінар у м.Дніпро

admin | 26.02.2021 10:29 просмотров: 45
Жорстоке поводження з дітьми і зневага їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров'я, розвитку і соціалізації дитини, нерідко й загроза її життю. Все частіше діти потерпають від психологічного, фізичного, економічного та сексуального насилля. Для того щоб кваліфіковано надавати підтримку та працювати з дітьми та їх батьками, знайти методики роботи у таких ситуаціях, у рамках співпраці департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради, Благодійної організації «Центр культури та мистецтв "Златоуст" та Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей розпочато цикл семінарів для фахівців та психологів комунальних закладів міста Дніпра, а саме: трьох центрів підтримки дітей та сімей та центру підтримки дітей «Довіра».
25 лютого 2021 року проведено семінар за темою : «Психологічна допомога особам, які стали жертвами домашнього насилля, та влаштовуються або перебувають у закладах соціального захисту.

 

Семінар у Театрі-студії "Десятий квартал"

admin | 12.02.2021 09:29 просмотров: 96
В рамках спільного соціального проєкту нашої Благодійної організації та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради – «Психологія для всіх» 11 лютого 2021 року у приміщенні Театру-студії «Десятий квартал» відбувся семінар для батьків «Вплив музики на людину: її емоційний стан, розвиток, здоров’я», який провела практичний психолог освіти Фортунатова Марина.
Під час семінару учасники дізнались про історію виникнення лікування музикою, отримали інформацію про те, як музика впливає на психіку, її позитивний та негативний вплив на здоров’я людини. За допомогою музичного міні-тесту слухачі спробували визначити тип власної особистості.

 


Назад123456Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг