Назад1234567Вперед

Семінар у місті Дніпро

admin | 06.08.2020 11:38 просмотров: 261

КОЖНІЙ ДИТИНІ ПОТРІБНА РОДИНА…

 Тільки в сім’ї, у якій тебе люблять, розуміють, турбуються про твої потреби, почуваєш себе затишно і впевнено. Все найкраще, що є на землі, починається із сім’ї.

На жаль, не всім даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої ніжності,  іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може бути інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Наша Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст»  з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради, та Дніпропетровської обласною бібліотекою для дітей в рамках спільного проекту «Психологія для всіх» 5 серпня провели  психологічний семінар на тему: «Підготовка дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування до життя в умовах нової сім’ї», на який були запрошені  фахівці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра» міста Дніпро.

Щиро вітаємо з Днем медичного працівника!

admin | 20.06.2020 16:13 просмотров: 75

Сердечно вітаємо  всіх медичних працівників з професійним святом! Ваша професія викликає глибоку повагу і надзвичайну вдячність!  Нехай доля  подаруєвам діагноз постійного натхнення і закоханості в життя. Живіть щасливо, адже від вашого настрою залежить настрій тих, хто до вас приходить за допомогою. Любові вам, оптимізму, і великих перспектив!

Міжнародний День захисту дітей

admin | 01.06.2020 16:07 просмотров: 85

Щорічно, у перший день літа,в Україні та ще в понад 60 країнах відзначається радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.  Свято, яке нагадує нам про мешканців нашої планети, нашу гордість і наше майбутнє – наших дітей, які потребуютьуваги та любовівід своєї родини, друзів і держави.Чужих дітей не буває!

Дитинство-  найщасливіший час, ми завжди з дуже теплими почуттями згадуємо роки нашого дитинства та молодості,проте далеко не всі люди можуть поділитисятакими радісними спогадами про дитячі роки.

 Наша благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» вже понад 9 років намагається  докладати всіх зусиль, щоб малеча, яка не має можливості зростати в повноцінних родинах і потребує нашої уваги, через кілька років з посмішкою мала змогу згадувати період часу, коли вони були маленькими,  росли і мріяли про доросле життя.

Для нас стало доброю традицією відзначати свято дитинства з дітьми з Комунального  закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кам’янської міської ради. Багато незабутніх вражень від спогадів проведених з дітьми. Це і цікаві та захоплюючі екскурсії, і подорожі, і конкурси, і свята в родинному колі.  На жаль у цьому році,  у зв'язку з карантином через пандемію коронавірусу, ми не мали змоги поспілкуватися зі своїми маленькими друзями. Але свято, є свято, тому всі діти отримали від нас подаруночки і смаколики.

admin | 01.06.2020 13:24 просмотров: 77

Щиро вітаємо з Міжнародний Днем захисту дітей!
Бажаємо чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, міцного здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

 

admin | 15.05.2020 13:29 просмотров: 91

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Сердечно вітаємо Вас з Міжнародним Днем сім’ї!

Саме родина — це опора та надія для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Ми від щирого серця бажаємо кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

Консультація психолога

admin | 10.05.2020 09:59 просмотров: 98

ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!

admin | 10.05.2020 09:53 просмотров: 93

Психологічна підтримка

admin | 28.03.2020 19:19 просмотров: 97

Дорогі друзі!


Наша Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» і всі наші друзі - волонтери, так само,як і вся країна дотримуємся карантину. Наші семінари, лекції та тренінги триватимуть, коли буде безпечно.

Сьогодні ми готові підтримати всіх, кому потрібна психологічна допомога, емоційна підтримка і консультація психолога.


Звертайтеся за телефоном
067-535-11-81
психолог - Інна Нікітіна
Консультації безкоштовні

З повагою, «ЗЛАТОУСТ»

 

 

Семінар у м.Дніпро

admin | 11.03.2020 16:47 просмотров: 110

Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

11 березня 2020 року на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей, ми провели семінар-практикум для фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра» на тему: «Міжособистісні відносини між дітьми, які перебувають в інституційних закладах: конкуренція, суперництво, конфлікти на цьому підґрунті. Шляхи подолання». Практикуючий психолог Олег Прокопенко роз'яснив учасникам семінару «поняття конкуренція та суперництво». Були обговорені причини виникнення дитячої конкуренції та суперництва. Психологом були запропоновані шляхи виходу з конфліктних ситуацій, які пов'язані з конкуренцією між дітьми. Учасники семінару за допомогою метафоричних асоціативних карт розібрали декілька ситуацій пов'язаних з суперництвом на практиці. Були зроблені відповідні висновки щодо подолання гострих проблемних випадків. За темою семінару учасники змогли переглянути кілька актуальних відеороликів та обговорити їх. Наприкінці зустрічі Олег Валентинович охоче відповів на запитання учасників семінару.


Назад1234567Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг