Назад123456789Вперед

День Святого Миколая у Дніпрі

admin | 18.12.2020 15:46 просмотров: 96

Наша Благодійна організація  разом з нашими партнерами і друзями - Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей до Дня Святого Миколая приготували для дітей з закладів соціального захисту дітей міста Дніпро чарівне свято  «До нас прийшов Святий Миколай», яке ми влаштували у Дніпропетровській  обласній  бібліотеці для дітей.

Діти дізналися більше про свято Миколая, а також про традиції та обряди нашого народу. Лялькова вистава та гра допомогла школярам отримати приємні враження, створила доброзичливу атмосферу, надихнула на творчість. Чаювання з солодощами,смачні фрукти  та подарунки створили святковий настрій.

Щиро вітаємо всіх з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

 

Семінар у м.Дніпро

admin | 18.12.2020 12:57 просмотров: 752
Наша Благодійна організація разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

Під час психологічного семінару-практикуму для фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра» на тему: «Розуміння емоцій та почуттів вихованців, які перебувають у закладах та відповідне реагування на них»,...

Ещё

Запрошення на семінар!

admin | 14.12.2020 14:07 просмотров: 95

Привітання з Днем благодійності

admin | 13.12.2020 19:46 просмотров: 94
Щороку, в другу неділю грудня, ми відзначаємо добре і потрібне свято – День благодійності в Україні.
В цьому році День благодійності припадає на 13 грудня. Сьогодні варто ще раз замислитися над тим, як важливо допомагати не лише своїм рідним, а й просто тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію.
Традиція відзначати окреме офіційне свято - День благодійництва в нашій країні з’явилася 13 грудня 2007 року, згідно з указом, підписаним третім президентом України Віктором Ющенком. День покликаний затверджувати принципи гуманізму і милосердя, сприяти благодійній діяльності та підтримувати ініціативи громадських організацій.
Сердечно вітаємо всіх причетних до цього Свята, і нехай таких Днів буде більше в нашому житті!
Радості, доброти, милосердя! Нехай чуйність і співчуття допомагають знаходити можливості, а наші добрі справи висвітлюють наше життя!
 

Семінар у м.Дніпро

admin | 04.12.2020 09:55 просмотров: 301

Наша Благодійна організація разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів

проекту «Психологія для всіх».

Під час психологічного семінару-практикуму для батьків-вихователів з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, родин-опікунів, який відбувся 3 грудня 2020 р. на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей за темою: «Вплив стилю вихованця на формування рис характеру у вихованців та психологічний мікроклімат у родині», психолог Олег Прокопенко розповів учасникам про різноманітні стилі виховання, їхні особливості, відзнаки, позитивні та негативні боки, та продемонстрував це на прикладі героїв з відомих фільмів та мультфільмів. 

Дякуємо за привітання!

admin | 28.11.2020 15:11 просмотров: 93
 
ДОРОГІ ДРУЗІ!
Висловлюємо щирі слова вдячності за привітання з нагоди нашого юбілею! Ми дуже цінуємо вашу увагу і турботу, дякуємо вам за незабутні миті радості і душевне тепло! Це велика радість і цінність мати таких друзів!
Поважаємо, цінуємо, пишаємося, що ви у нас є!
Бажаємо вам добра і миру, щасливих днів і радісних новин!
 

День народження

admin | 28.11.2020 15:07 просмотров: 79

 

Багато років поспіль наша організація опікується дітьми зі Спеціальної школи «Гармонія» (НВК «Гармонія»), «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району м. Кам’янське. Радість нашого юбілею ми вже традиційно розділили з нашими маленькими друзями з цих закладів. Вчора всі діти отримали від нас подаруночки. Але без привітань не залишились і ми. Ми дуже вдячні нашій малечі і всім працівникам цих закладів за чудові привітання і подарунки зроблені власноруч!

 

 

НАМ 10 РОКІВ!

admin | 26.11.2020 08:05 просмотров: 79

admin | 20.11.2020 09:38 просмотров: 86

Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. Бажаємо кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим!

Семінар у м.Дніпро

admin | 20.11.2020 08:54 просмотров: 98

Наша Благодійна організація разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

19 листопада на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей було проведено психологічний семінар-практикум для фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра».


Назад123456789Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг