Назад12345678Вперед

Зустріч в Гармонії

admin | 04.12.2019 15:08 просмотров: 109

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами.

Саме так ми називаємо тих людей, які в силу різних життєвих обставин мають певні обмеження за станом здоров’я, але це не заважає їм творити, працювати, вчитися та досягати високих результатів і мати успіх у різних галузях.

Своєю цілеспрямованістю, працею, наполегливістю вони дають нам колосальний заряд енергії та сили, вчать бути незалежними від обставин і не боятися труднощів. Дорослі і маленькі з непростими долями всупереч усьому показують приклад і надихають усіх.

3 грудня ми завітали у гості до дітей зі Спеціальної школи «Гармонія».  Нам дуже хотілося подарувати вихованцям закладу гарний настрій і судячи з усміхнених оченят дітлахів – нам це вдалося.  Як ведеться, до дітей ми прийшли з подарунком – організували  цікаву програму з залученням аніматорів. Чудові мультиплікаційні герої розважали дітей, грали з ними в ігри, танцювали і співали пісні.

Приємним сюрпризом для гостей і батьків вихованців було запрошення на виставку робіт, які своїми рученятами, з допомогою вчителів, вихователів та рідних зробили діти.

На згадку про цю зустріч ми подарували всім батькам і вчителям  яскраві календарі.

Семінар-практикум для батьків

admin | 29.11.2019 10:51 просмотров: 125

У затишній, гостинній атмосфері театру - студії "Десятий квартал" 28 листопада ми провели семінар - практикум для батьків на тему: «Як зберегти взаєморозуміння в Сім’ї? Як подолати стресові ситуації?».

З допомогою психолога арт - терапевта Ольги Василенко учасники семінару мали змогу знайти відповіді на багато запитань. Ми розбиралися, як уникнути конфліктів та знайти взаєморозуміння у родині? Як наші діти бачать відносини між батьками та з чим ідуть у соціум? Як створювати ті сімейні цінності, що єднають родину? У арт-техніці побачили, що надає сім’ї ресурсу та радості. Зрозуміли ті речі, які заважають бути одним цілим і разом рости та розвиватися. А це дає радість і спокій родині. Зустріч була теплою і дуже змістовною.

Привітання з Днем народження від друзів

admin | 28.11.2019 11:46 просмотров: 109

Сонячним осіннім днем 26 листопада благодійна організація «Центр
культури і мистецтв «Златоуст» відсвяткувала свій День народження. Багато
зроблено за 9 років існування: втілено в життя безліч соціальних та
культурних проєктів, сотні дітей, що позбавлені батьківського піклування
відшукали в представниках «Златоуста» підтримку та допомогу, родини
міста мали можливість розширити свої знання з виховання дітей,
налагодження стосунків у сім’ї.
На свято завітали друзі, партнери організації: заступник директора
Дніпровської обласної дитячої бібліотеки Тетяна Дороніна, актор театру і
кіно Артем Лєбедєв, керівник театру-студії «Десятий квартал» Ольга
Курилець, вихованці КЗ «НВО-ліцей НІТ».
Голова правління Олег Любкін радо привітав гостей, висловив щиру
подяку всім, хто протягом цих років підтримував та допомагав втілювати у
життя всі починання, а ще пообіцяв і надалі радувати новими цікавими
проєктами.

 

 

Гармонія в гостях у "Пухнастиків"

admin | 27.11.2019 16:14 просмотров: 116

Навіть похмура і дощова погода не завадила вихованцям Спеціальної школи "Гармонія" отримати багато позитивних вражень.

Старші друзі малечі - благодійна організація "Златоуст", запросила їх на виставку "Пухнастиків і африканських равликів".
Що може бути радіснішим, ніж бачити щасливі оченята дітей, які були в захваті від того, що мали змогу не тільки побачити багато цікавих тваринок, а й нагодувати їх смачною морквою, а єнота - ще й печивом, яке він дуже полюбляє.
Ми дуже раді, що змогли подарувати своїм маленьким друзям позитивні емоції і гарний настрій.

Запрошення на семінар!

admin | 25.11.2019 16:10 просмотров: 92

ДОРОГІ ДРУЗІ! ЗАПРОШУЄМО ВАС НА СЕМІНАР!!!

На виставці "Пухнастиків"

admin | 23.11.2019 11:26 просмотров: 109

Сьогодні наша благодійна організація - «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з малечою з кам’янського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали на виставку «Пухнастиків та африканських равликів».

На виставці діти мали змогу побачити кроликів, сурикатів, морських свинок, африканських равликів, єнотів, оленів та інших тваринок, за якими вони з радістю спостерігали. Цікаво було дивитись, як брати наші менші їдять, бавляться, спілкуються між собою. Виставка дуже сподобалась, як дітям, так і дорослим. І як завжди зустріч закінчилась ще одним приємним сюрпризом для малюків, всі отримали від нас смачні солодкі подаруночки.
Ми висловлюємо щиру вдячність організаторові виставки Індєйкіну Олександру Анатолійовичу за гостинність і за радість подаровану нашим дітям.

 

Дніпро семінар для батьків

admin | 22.11.2019 11:56 просмотров: 112

Благодійна організація Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх» в рамках співпраці з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради.
21 листопада на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей було проведено семінар - практикум для батьків з дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та опікунів..Разом з батьками з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин та опікунами ми знаходили шляхи порозуміння дорослих та дітей, нові точки опори для себе та близьких. Спілкувались - підгримувавши один одного з турботою та довірою.

Привітання з Днем працівника культури

admin | 09.11.2019 13:47 просмотров: 92

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
Щиро вітаємо вас з професійним святом!
Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим родинам, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Семінар у центрі "Довіра" м. Дніпро

admin | 08.11.2019 10:44 просмотров: 104

Наша благодійна організація - «Центр культури та мистецтв «Златоуст» у рамках співпраці з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради провела 7 листопада тренінг - лекторій «Особливості підліткового віку» для фахівців Комунального закладу «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра». Центр включає в себе відділення дитячого будиночку і відділення термінового влаштування дітей.
Педагоги, які працюють з такими дітками дуже потребують фахової психологічної підтримки та методичної допомоги.
Тренінг - лекторій «Особливості підліткового віку» спрямований на розширення уявлень педагогів про особливості підліткового віку, наданні дорослим допомоги в подоланні труднощів у спілкуванні з дітьми - підлітками. Розглядалися поняття: підлітковий вік, психофізіологічні зміни, імпульсивність, почуття дорослості, зовнішній вигляд, прагнення до самостійності. Запропоновані психологом ігри, тести, поради допомагають вихователям подолати цей нелегкий період переходу з дитинства у доросле життя.
За допомогою тренінгу фахівці закладу зможуть ефективніше сприяти налагодженню і розвитку відносин партнерства дорослих з дитиною підліткового віку.

 

 


Назад12345678Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг