Назад2345678910Вперед

Семінар у м.Дніпро

admin | 11.03.2020 16:47 просмотров: 145

Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

11 березня 2020 року на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей, ми провели семінар-практикум для фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра» на тему: «Міжособистісні відносини між дітьми, які перебувають в інституційних закладах: конкуренція, суперництво, конфлікти на цьому підґрунті. Шляхи подолання». Практикуючий психолог Олег Прокопенко роз'яснив учасникам семінару «поняття конкуренція та суперництво». Були обговорені причини виникнення дитячої конкуренції та суперництва. Психологом були запропоновані шляхи виходу з конфліктних ситуацій, які пов'язані з конкуренцією між дітьми. Учасники семінару за допомогою метафоричних асоціативних карт розібрали декілька ситуацій пов'язаних з суперництвом на практиці. Були зроблені відповідні висновки щодо подолання гострих проблемних випадків. За темою семінару учасники змогли переглянути кілька актуальних відеороликів та обговорити їх. Наприкінці зустрічі Олег Валентинович охоче відповів на запитання учасників семінару.

ПРИВІТАННЯ З БЕРЕЗНЯ!

admin | 07.03.2020 17:41 просмотров: 150

Моя майбутня прфесія

admin | 28.02.2020 16:08 просмотров: 142

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Від того, яким буде твій вибір залежить, як складеться подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати.

Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці.
Правильний вибір професії значною мірою гарантує молодим людям ефективне використання їх сил і знань. Проведення профорієнтаційної роботи з дітьми з особливими потребами справа досить важлива, але й не проста. Наша Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом зі спеціальною школою «Гармонія» започаткували проект «Моя майбутня професія» для учнів 9-х класів. В рамках якого плануються екскурсії на підприємства міста, зустрічі з представниками підприємств, психологами, фахівцями з даного напрямку.
28 лютого 2020 року у приміщенні КЗ «Спеціальної школи «Гармонія» в теплій затишній атмосфері, за філіжанкою чаю, вихованці «Гармонії» мали можливість ознайомитися з актуальними на сьогодні професіями в Україна та Європі, дізналися про середню заробітну плату представників різних спеціальностей, ознайомилися зі станом ринку праці в Кам’янському, згадали формулу вибору професії, визначили свій тип темпераменту та професійну направленість. Розібратися зі всіма цими питаннями ми запросили працівника Служби зайнятості Наталію Порозову.
Поділившись враженнями від зустрічі, діти визнали її дуже корисною для себе та висловили бажання на продовження роботи проекту.

Семінар у Театрі-студії "Десятий квартал"

admin | 21.02.2020 10:47 просмотров: 135

Наша благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» та Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, в рамках спільного соціального проекту «Психологія для всіх» 20 лютого 2020 року провели семінар – практикум для батьків на тему: «Гармонія у стосунках, або шлях до себе».
Стосунки - одна з найважливіших ключових областей в нашому житті. Майже все, що ми робимо, включає в себе відносини - родина, робота, навчання, друзі, подорожі. Для нас дуже важливо розуміти, хто нас оточує, хто ці люди в нашому житті і як налаштувати гармонійні відносини з ними. Встановлення гармонійних відносин з іншими людьми можливо, тільки якщо ми самі будемо в гармонії з собою.
Учасники нашої зустрічі разом з психологом Інною Нікітіної зміцнювали, вивчали і відновлювали гармонію свого «Я». Змогли розглянути власне «Я», прийняти себе, знизити рівень критики до себе і до оточуючих. А гармонійний простір залу театру-студії «Десятий квартал» і вже сформовані дружні відносини зробили цей вечір теплим, веселим, душевним і гармонійним.

 

У родинному затишку

admin | 17.02.2020 11:43 просмотров: 182

Наша Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей та Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради в рамках співпраці вже рік, як започаткували соціальний проект «Психологія для всіх» у м. Дніпро.
На семінари ми запрошуємо батьків, фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра». За цей час було проведено безліч семінарів - практикумів, супервізії. Ми вирішили і надалі не зупинятися та урізноманітнити наші зустрічі з батьками.
Українці здавна славилися міцним сімейним устроєм, гостинністю, повагою до батьків та до жінки-матері. В сучасній Україні з’явились нові сім’ї, які не є власне біологічними сім’ями для дітей, що за забаганкою долі залишились без батьківського тепла та любові, але які стали тією опорою, надією та можливістю відчувати себе синочками та донечками – це ПРИЙОМНІ СІМ’Ї , ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ ТА БАТЬКИ – ОПІКУНИ. Сім’ї, які прийняли у власні родини дітей, щоб оточити їх материнською любов’ю та батьківською турботою, ласкою і ніжністю.
Ми з особливою повагою та вдячністю відносимося до цих родин, тому саме й вирішили запровадити захід «У родинному затишку», під час якого батьки разом з дітьми проводитимуть свій вільний час за цікавими уподобаннями та зробити цей захід сімейною традицією.

 

Семінар у м.Дніпро

admin | 27.01.2020 15:04 просмотров: 163

Людина має здатність любити, і

якщо вона не може знайти
застосування своїй здатності
любити, вона здатна
ненавидіти, виявляючи агресію
і жорстокість. Цим засобом вона
керується як утечею від власного
сердечного болю.
Еріх Фром

Наша Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».
В затишній гостинній атмосфері Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей ми провели семінар на тему «Агресивна дитина: способи та методи взаємодії та виховання» для фахівці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра».
На жаль, жорстокість і агресія – явища що живуть і серед нас дорослих, і серед дітей. Агресивна поведінка дітей - це своєрідний сигнал SОS, крик про допомогу, про увагу до свого внутрішнього світу, в якому накопичилося надто багато руйнівних емоцій, з якими дитина самостійно впоратися не може.
Учасники семінару разом з психологом Інною Нікітіною досліджували причини та прояви дитячої агресії. На практичних прикладах знаходили шляхи, як допомогти дитині навчитися справлятися з природними агресивними імпульсами, не доводячи їх до виникнення серйозної проблеми?
Разом ми прийшли до висновку, що увага та любов, особистий приклад дорослого, контроль особистих емоцій – все це допоможе подолати агресивні прояви, та внесе гармонію у взаємовідношення дитини зі світом.

Незабутня подорож у казку.

admin | 18.01.2020 22:59 просмотров: 142

Незабутню зимову подорож напередодні Водохреща подарували своїм маленьким друзям з кам’янського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей наш благодійний Фонд «Златоуст» разом з Театром-студією «Десятий квартал» і депутатом міської ради Олександром Донцем.
Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття. Тому ми і вирішили запросити дітей до Театру-студії «Десятий квартал», де вони переглянули виставу
«Коза Дереза». Вистава була вражаючою, зачарувала дітей неперевершеною грою юних акторів, чудовою музикою та дивовижними декораціями. Після вистави маленькі глядачі разом з акторами грали в цікаві ігри, приймали участь у конкурсах і розвагах, а по закінченні заходу всі діти отримали від нас смачні подаруночки та море позитивних емоцій.
Ми дуже вдячні нашому волонтеру Дарині Лісняк за підтримку наших заходів і небайдужість по відношенню до дітей, які потрапили в складні сімейні обставини.Щиро дякуємо юним акторам за свято, яке вони подарували і дітям, і дорослим!

 

 

Семінар "Стрес і тривожність у дітей"

admin | 17.01.2020 11:20 просмотров: 163

В рамках спільного соціального проекту  Благодійної організації «Центр культури та мистецтв «Златоуст» та  Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради- «Психологія для всіх»-16 січня  2020 року у приміщенні Театру-студії «Десятий квартал» відбувся  семінар – тренінг для батьків: «Стрес і тривожність у дітей, як допомогти собі та дитині?».

Захід пройшов у теплій та трохи незвичній атмосфері. Бо учасники не тільки задавали питання і отримували на них відповіді, а й тісно комунікували між собою.Батьки зрозуміли відчуття дітей, коли їм пропонують щось нове і незвичне. Виявилося що багато речей, які для дорослого здаються зовсім легкими, насправді, не такі. Семінар дав можливість батькам зрозуміти, як важливо дитині почуватися безпечно у своїй родині. Ми щиро вдячні керівнику Театру – студії «Десятий квартал» Курилець Ользі Олександрівні за теплий прийом і затишну сімейну атмосферу. Дякуємо всім учасникам наших семінарів за теплі слова, щиру подяку та позитивні відгуки.  Нам завжди  приємно зустрічатися з Вами.

Запрошуємо на семінар!

admin | 10.01.2020 14:30 просмотров: 138


Назад2345678910Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг