Назад2345678910Вперед

Семінар у м.Дніпро

admin | 26.02.2021 10:29 просмотров: 139
Жорстоке поводження з дітьми і зневага їхніми інтересами можуть мати різні види і форми, але їх наслідками завжди є серйозний збиток для здоров'я, розвитку і соціалізації дитини, нерідко й загроза її життю. Все частіше діти потерпають від психологічного, фізичного, економічного та сексуального насилля. Для того щоб кваліфіковано надавати підтримку та працювати з дітьми та їх батьками, знайти методики роботи у таких ситуаціях, у рамках співпраці департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради, Благодійної організації «Центр культури та мистецтв "Златоуст" та Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей розпочато цикл семінарів для фахівців та психологів комунальних закладів міста Дніпра, а саме: трьох центрів підтримки дітей та сімей та центру підтримки дітей «Довіра».
25 лютого 2021 року проведено семінар за темою : «Психологічна допомога особам, які стали жертвами домашнього насилля, та влаштовуються або перебувають у закладах соціального захисту.

 

Семінар у Театрі-студії "Десятий квартал"

admin | 12.02.2021 09:29 просмотров: 223
В рамках спільного соціального проєкту нашої Благодійної організації та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради – «Психологія для всіх» 11 лютого 2021 року у приміщенні Театру-студії «Десятий квартал» відбувся семінар для батьків «Вплив музики на людину: її емоційний стан, розвиток, здоров’я», який провела практичний психолог освіти Фортунатова Марина.
Під час семінару учасники дізнались про історію виникнення лікування музикою, отримали інформацію про те, як музика впливає на психіку, її позитивний та негативний вплив на здоров’я людини. За допомогою музичного міні-тесту слухачі спробували визначити тип власної особистості.

 

Семінар у м.Дніпро

admin | 05.02.2021 10:38 просмотров: 641
Наша Благодійна організація разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжуємо цикл семінарів соціального проекту «Психологія для всіх».
4 лютого 2021 року у приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей ми провели психологічний семінар-практикум для батьків-вихователів з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, родин-опікунів за темою: “Адаптація дитини (дітей) у новому середовищі, у прийомній родині (ДБСТ), встановлення позитивних взаємовідносин з дітьми, що вже перебувають у родині. Психологічні рекомендації”.

Різдвяні привітання

admin | 06.01.2021 12:46 просмотров: 143

Щороку 7 січня святкуємо одне з найголовніших християнських свят – Різдво Христове, встановлене на честь народження у плоті Сина Божого Дівою Марією.

             РіздвоХристове– найкрасивіше зимове свято, яке так чекають дорослі й діти. Різдво приходить до усіх людей в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок й співі церковного хору. Звуки дитячих голосів, що прославляють Бога, як ангельський глас, наповнюють торжеством увесь Всесвіт. Небо і Земля святкують народження Ісуса Христа і на землі, хоча б ненадовго, панує мир, а серця сповнюються добром і радістю.

           З нетерпінням чекають свята і наші маленькі друзі зі Спеціальної школи «Гармонія», яка стала для них домівкою, а вчителі та вихователі  – родиною. З Євгенією та Ярославом  ми познайомились, коли вони булищедужемалими, а зараз братик з сестричкою вжеподорослішали, але як і ранішедужечекають на цесвято і на подаруночкивіддрузів.

            Ми пишаємося нашою дружбою з «Гармонією» і завжди раді зустрічі з вихованцями закладу. У переддень Різдва дітиотрималивід нас подарунки, а ми із задоволенням поспілкувалися  з ними.

Семінар у Театрі-студії

admin | 23.12.2020 10:41 просмотров: 156

В рамках спільного соціального проекту Благодійної організації «Центр культури та мистецтв «Златоуст» та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради – «Психологія для всіх» 22 грудня  2020 року  у приміщенні Театру – студії «Десятий квартал» відбувся семінар для батьків «Мультфільми – «за» та «проти». Як відшукати «золоту середину»?», який провела практичний психолог освіти МаринаФортунатова,

Психолог розповіла присутнім про значення мультфільмів для розвитку дитячої  особистості, розкрила батькам  три секретних механізма, які негативно впливають на психіку та здоров’я  дитини. Було переглянуто відео – ролік  «Мультфільми – загроза для дітей», перераховані ознаки «токсичних» мультфільмів. Психолог познайомила слухачів з алгоритмом проведення процедури «перегляду мультфільмів».

 

 

Привітання з Днем Святого Миколая!

admin | 20.12.2020 12:32 просмотров: 161

День Святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на 19 грудня.

Вже десять років поспіль наша благодійна організація опікується дітьми, які потребують уваги й допомоги від нас - дорослих. Є в нашому місті заклади, з якими всі роки нашого існування нас пов’язують дружні стосунки, це і Спеціальна школа «Гармонія», і Комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей», і Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району.
У цьому році ми вирішили подарувати дітям не солодощі, яких дуже багато у ці святкові дні, а те, що їм не вистачає у повсякденному житті.
Також подарунок від нас отримали і діти з Театру-студії «Десятий квартал».
Ми сподіваємося, що наші подарунки, а це і гарний посуд, і мобільний підлоговий екран, і засоби гігієни будуть у нагоді і принесуть користь та радість дітям.
Дарувати подарунки – завжди приємно. А особливо приємно дарувати їх дітям.
Неймовірні враження справили на всіх гостей виставки дитячих поробок до Дня Святого Миколая. Справжня зимова казка! Всі роботи, які були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, дякуємо всім дітям та їх люблячим педагогам!
МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!
Вітаємо всіх з Днем Святого Миколая і нехай у це Свято здійсняться мрії всіх дітей!

 

День Святого Миколая у Дніпрі

admin | 18.12.2020 15:46 просмотров: 166

Наша Благодійна організація  разом з нашими партнерами і друзями - Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей до Дня Святого Миколая приготували для дітей з закладів соціального захисту дітей міста Дніпро чарівне свято  «До нас прийшов Святий Миколай», яке ми влаштували у Дніпропетровській  обласній  бібліотеці для дітей.

Діти дізналися більше про свято Миколая, а також про традиції та обряди нашого народу. Лялькова вистава та гра допомогла школярам отримати приємні враження, створила доброзичливу атмосферу, надихнула на творчість. Чаювання з солодощами,смачні фрукти  та подарунки створили святковий настрій.

Щиро вітаємо всіх з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

 


Назад2345678910Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг