Назад34567891011Вперед

Семінар у м.Дніпро

admin | 18.12.2020 12:57 просмотров: 830
Наша Благодійна організація разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

Під час психологічного семінару-практикуму для фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра» на тему: «Розуміння емоцій та почуттів вихованців, які перебувають у закладах та відповідне реагування на них»,...

Ещё

Запрошення на семінар!

admin | 14.12.2020 14:07 просмотров: 169

Привітання з Днем благодійності

admin | 13.12.2020 19:46 просмотров: 178
Щороку, в другу неділю грудня, ми відзначаємо добре і потрібне свято – День благодійності в Україні.
В цьому році День благодійності припадає на 13 грудня. Сьогодні варто ще раз замислитися над тим, як важливо допомагати не лише своїм рідним, а й просто тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію.
Традиція відзначати окреме офіційне свято - День благодійництва в нашій країні з’явилася 13 грудня 2007 року, згідно з указом, підписаним третім президентом України Віктором Ющенком. День покликаний затверджувати принципи гуманізму і милосердя, сприяти благодійній діяльності та підтримувати ініціативи громадських організацій.
Сердечно вітаємо всіх причетних до цього Свята, і нехай таких Днів буде більше в нашому житті!
Радості, доброти, милосердя! Нехай чуйність і співчуття допомагають знаходити можливості, а наші добрі справи висвітлюють наше життя!
 

Семінар у м.Дніпро

admin | 04.12.2020 09:55 просмотров: 374

Наша Благодійна організація разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів

проекту «Психологія для всіх».

Під час психологічного семінару-практикуму для батьків-вихователів з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, родин-опікунів, який відбувся 3 грудня 2020 р. на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей за темою: «Вплив стилю вихованця на формування рис характеру у вихованців та психологічний мікроклімат у родині», психолог Олег Прокопенко розповів учасникам про різноманітні стилі виховання, їхні особливості, відзнаки, позитивні та негативні боки, та продемонстрував це на прикладі героїв з відомих фільмів та мультфільмів. 

Дякуємо за привітання!

admin | 28.11.2020 15:11 просмотров: 170
 
ДОРОГІ ДРУЗІ!
Висловлюємо щирі слова вдячності за привітання з нагоди нашого юбілею! Ми дуже цінуємо вашу увагу і турботу, дякуємо вам за незабутні миті радості і душевне тепло! Це велика радість і цінність мати таких друзів!
Поважаємо, цінуємо, пишаємося, що ви у нас є!
Бажаємо вам добра і миру, щасливих днів і радісних новин!
 

День народження

admin | 28.11.2020 15:07 просмотров: 164

 

Багато років поспіль наша організація опікується дітьми зі Спеціальної школи «Гармонія» (НВК «Гармонія»), «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району м. Кам’янське. Радість нашого юбілею ми вже традиційно розділили з нашими маленькими друзями з цих закладів. Вчора всі діти отримали від нас подаруночки. Але без привітань не залишились і ми. Ми дуже вдячні нашій малечі і всім працівникам цих закладів за чудові привітання і подарунки зроблені власноруч!

 

 

НАМ 10 РОКІВ!

admin | 26.11.2020 08:05 просмотров: 161

admin | 20.11.2020 09:38 просмотров: 165

Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. Бажаємо кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим!

Семінар у м.Дніпро

admin | 20.11.2020 08:54 просмотров: 176

Наша Благодійна організація разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

19 листопада на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей було проведено психологічний семінар-практикум для фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра».

Семінар у Театрі-студії "Десятий квартал"

admin | 13.11.2020 13:09 просмотров: 158

В рамках спільного соціального проекту нашої Благодійної організації  та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради – «Психологія для всіх» 12 листопада  2020 року  у приміщенні Театру – студії «Десятий квартал» відбувся семінар для батьків «Шляхи до безконфліктної дисципліни», який провела практичний психолог освіти Марина Фортунатова.

Психолог розповіла присутнім про те, що таке дисципліна та які засоби дисциплінування існують у вихованні, розкрила батькам секрет про те, що діти потребують правил, обмежень зазвичай більше батьків, що дисципліна необхідна для них, щоб почувати  себе впевнено та в безпеці. Шляхом обговорення, були визначені позитивні методи та окреслені основні правила, які допомагають дисциплінувати дітей, у тому числі, підлітків, не викликаючи в них опір та протест. Самодіагностика  допомогла   визначити, що саме потрібно змінити в собі батькам, щоб відшукати стежину до безконфліктної дисципліни. Цікавою була практична частина семінару, де слухачі виконували психологічні вправи та  розв’язували   проблемні ситуації.

Семінар дав можливість батькам  зрозуміти  власну  відповідальність за те, якою  виросте  їхня дитина, бо навчаючи та дисциплінуючи, вони ведуть її з дитинства в дорослість, допомагають   досягнути рівня зрілості, який дозволить їй стати повноцінним членом суспільства, самостійним та відповідальним.

Ми щиро вдячні керівнику Театру – студії «Десятий квартал»Ользі Курилець за теплий прийом та затишну сімейну атмосферу. Дякуємо  учасникам семінару за активну участь та зацікавленість.

 


Назад34567891011Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг