Назад34567891011Вперед

Семінар у м.Дніпро

admin | 26.08.2020 19:16 просмотров: 887

Важко переоцінити важливість мікрокліматусімейного оточення для розвитку дитини та формування її як особистості. Сім’я, а особливо психоемоційні відносини у родині, найбільш вагомовпливають на формування характеру та поведінкудітей. Сьогодні сімейні форми виховання соціальних сиріт усе частіше стають альтернативнимваріантом інтернатному закладу для влаштуваннядитини.  Пріоритетнимисімейнимиформамипіклування про сиріт є такі форми виховання , як прийомна родина, дитячий будинок сімейного типу, опікунство…

Вже другий рік поспіль наша Благодійна організація Центр культури та мистецтв «Златоуст», в рамках співпраці   з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради, та Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей продовжуємо проводити супервізії та  семінари-практикуми проекту «Психологія для всіх» для батьків-вихователів  з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, родин-опікунів. 26 серпня ми провели  семінар-практикум: «Надання психологічного та мотиваційного ресурсу прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам/піклувальникам».

 

Семінар у місті Дніпро

admin | 06.08.2020 11:38 просмотров: 372

КОЖНІЙ ДИТИНІ ПОТРІБНА РОДИНА…

 Тільки в сім’ї, у якій тебе люблять, розуміють, турбуються про твої потреби, почуваєш себе затишно і впевнено. Все найкраще, що є на землі, починається із сім’ї.

На жаль, не всім даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої ніжності,  іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може бути інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Наша Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст»  з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради, та Дніпропетровської обласною бібліотекою для дітей в рамках спільного проекту «Психологія для всіх» 5 серпня провели  психологічний семінар на тему: «Підготовка дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування до життя в умовах нової сім’ї», на який були запрошені  фахівці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра» міста Дніпро.

Щиро вітаємо з Днем медичного працівника!

admin | 20.06.2020 16:13 просмотров: 138

Сердечно вітаємо  всіх медичних працівників з професійним святом! Ваша професія викликає глибоку повагу і надзвичайну вдячність!  Нехай доля  подаруєвам діагноз постійного натхнення і закоханості в життя. Живіть щасливо, адже від вашого настрою залежить настрій тих, хто до вас приходить за допомогою. Любові вам, оптимізму, і великих перспектив!

Міжнародний День захисту дітей

admin | 01.06.2020 16:07 просмотров: 148

Щорічно, у перший день літа,в Україні та ще в понад 60 країнах відзначається радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.  Свято, яке нагадує нам про мешканців нашої планети, нашу гордість і наше майбутнє – наших дітей, які потребуютьуваги та любовівід своєї родини, друзів і держави.Чужих дітей не буває!

Дитинство-  найщасливіший час, ми завжди з дуже теплими почуттями згадуємо роки нашого дитинства та молодості,проте далеко не всі люди можуть поділитисятакими радісними спогадами про дитячі роки.

 Наша благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» вже понад 9 років намагається  докладати всіх зусиль, щоб малеча, яка не має можливості зростати в повноцінних родинах і потребує нашої уваги, через кілька років з посмішкою мала змогу згадувати період часу, коли вони були маленькими,  росли і мріяли про доросле життя.

Для нас стало доброю традицією відзначати свято дитинства з дітьми з Комунального  закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кам’янської міської ради. Багато незабутніх вражень від спогадів проведених з дітьми. Це і цікаві та захоплюючі екскурсії, і подорожі, і конкурси, і свята в родинному колі.  На жаль у цьому році,  у зв'язку з карантином через пандемію коронавірусу, ми не мали змоги поспілкуватися зі своїми маленькими друзями. Але свято, є свято, тому всі діти отримали від нас подаруночки і смаколики.

admin | 01.06.2020 13:24 просмотров: 143

Щиро вітаємо з Міжнародний Днем захисту дітей!
Бажаємо чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, міцного здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

 

admin | 15.05.2020 13:29 просмотров: 159

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Сердечно вітаємо Вас з Міжнародним Днем сім’ї!

Саме родина — це опора та надія для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Ми від щирого серця бажаємо кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

Консультація психолога

admin | 10.05.2020 09:59 просмотров: 164

ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!

admin | 10.05.2020 09:53 просмотров: 157


Назад34567891011Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг