Назад456789101112Вперед

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ!

admin | 09.11.2020 12:38 просмотров: 161
Щиро і сердечно вітаємо з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, злагоди, родинного благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!
 

 

Семінар у м.Дніпро

admin | 06.11.2020 21:17 просмотров: 280

Наша Благодійна організаціяразом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

6 листопада 2020 р. на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей відбувся семінар - практикум для батьків-вихователів з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, родин-опікунів за темою: “Самопізнання особистості, усвідомлення власних психологічних захисних механізмів”.

Привітання з Днем працівника соціальної сфери!

admin | 31.10.2020 11:36 просмотров: 171

Щиро вітаємо із професійним святом - Днем працівника соціальної сфери, людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам.

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої української громади.

Сердечно бажаємо вам, вашим родинам мирного неба. міцного здоров’я,щастя, злагоди, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Семінар у м.Дніпро

admin | 31.10.2020 11:28 просмотров: 579

 

Наша Благодійна організація разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

Щорічно, у першу неділю листопада, відзначається День працівника соціальної сфери -  професійне свято нашої держави.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудовихвідносин.

День працівника соціальної сфери свято, яке належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства. Ми регулярно проводимо семінари для фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра» міста Дніпро, які здійснюють соціальний захист дітей.

Семінар у Театрі-студії

admin | 16.10.2020 15:45 просмотров: 168
В рамках спільного соціального проекту нашої Благодійної організації  та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради – «Психологія для всіх» 15 жовтня 2020 року у приміщенні Театру – студії «Десятий квартал» відбувся семінар для батьків «Стилі батьківського виховання та їх вплив на формування особистості дитини», який провела практичний психолог освіти Фортунатова Марина.
Психолог розповіла присутнім про базові психологічні потреби дитини, окреслила основні батьківські підходи щодо її виховання. Шляхом самодіагностики учасники зустрічі визначили власні стилі батьківського виховання. Цікавою була практична частина семінару, де слухачі розв’язували проблемні ситуації та вирішували психологічні загадки. Семінар дав можливість батькам зрозуміти важливість стилю спілкування з дитиною та відчути, який з батьківських підходів до виховання є найоптимальнішим для розвитку гармонійної та щасливої особистості.
Ми щиро вдячні керівнику Театру – студії «Десятий квартал» Курилець Ользі Олександрівні за теплий прийом та затишну сімейну атмосферу. Дякуємо всім учасникам семінару за активну участь та зацікавленість.

ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТАМИ!

admin | 14.10.2020 12:26 просмотров: 159

Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами гідних нащадків великих пращурів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров!Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних! Міцного здоров’я вам, родинного благополуччя, злагоди, успіхів та надійного тилу!

 

 

Дніпро семінар для батьків

admin | 25.09.2020 17:17 просмотров: 203

Наша Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

Під час семінару для батьків-вихователів з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, родин-опікунів, який відбувся 25 вересня 2020 р. на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей за темою "Домінуючий тип взаємовідносин з дітьми: довіра чи контроль. Розуміння професії психолог", запрошений нами психолог Олег Прокопенко надав учасникам цікаву та актуальну інформацію, щодо різних типів та моделей взаємовідносин у створенні стосунків з дітьми. Ми обговорили, що спонукає прийомних батьків до гіперконтролю, або до зниження рівню довіри. Учасники виконали вправи за допомогою метафоричних асоціативних карт на формування довірливих стосунків а також обмінялись досвідом, щодо уникнення помилок у спілкуванні з дітьми. До перегляду був запропонований короткометражний фільм на тему важливості уміння знайти баланс між контролем та довірою. У підсумку семінару в учасників з'явилась система з кількох моделей, які дозволяють гнучко та корисно використовувати функцію контролю та будувати дійсно довірливі відносини з дітьми.
Також Олег Валентинович познайомив учасників семінару з особливостями професії психолога. Розповів про задачі та принципи у роботі, про функції психолога, який має підтримувати та супроводжувати дітей у сімейних формах виховання та охоче відповів на запитання учасників семінару.

 

Семінар у Театрі-студії "Десятий квартал"

admin | 23.09.2020 09:46 просмотров: 169

В рамках спільного соціального проекту нашої Благодійної організації «Центр культури та мистецтв «Златоуст» та Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради – «Психологія для всіх» 22 вересня 2020 року  у приміщенні Театру – студії «Десятий квартал» відбувся семінар для батьків «П’ять шляхів до серця дитини». Для проведення психологічного семінару нами була запрошена практичний психолог освіти Фортунатова Марина Олегівна.

Психолог розкрила секрети мудрої безумовної батьківської любові, бо саме вона є фундаментом спокійного та щасливого дитинства, впевненого та успішного майбутнього. Семінар дав можливість батькам  зрозуміти, як важливо навчитися правильно виражати свою любов до дитини, як використовуючи  п’ять основних «мов» любові, наповнити її серце впевненістю, що її люблять та приймають безумовно.

Ми щиро вдячні керівнику Театру – студії «Десятий квартал» Курилець Ользі Олександрівні за теплий прийм та затишну сімейну атмосферу. Дякуємо всім учасникам семінару за активну участь та зацікавленість.

 

 

Семінар у м.Дніпро

admin | 16.09.2020 15:35 просмотров: 168

Наша благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради та Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей в рамках співпраці продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх».

16 вересня на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей було проведено семінар для фахівців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра».

Під час семінару за темою "Вибудовування особистісних кордонів у взаємовідносинах з вихованцями центрів соціально-психологічної реабілітації. Розуміння професії психолог", запрошений нами психолог Олег Прокопенко надав учасникам цікаву та актуальну інформацію щодо різних типів та моделей у створенні стосунків з вихованцями. Ми обговорили які особистісні кордони комфортні для нас у побуті, які комфортні у роботі з вихованцями у закладі. Учасники виконали вправи на уникнення помилок у спілкуванні з дітьми. До перегляду був запропонований короткометражний фільм за темою. У всіх учасників семінару була можливість висловити свою думку, поділитись досвідом. У підсумку семінару в учасників з'явилась система з кількох моделей, які дозволяють будувати вдалі та комфортні особистісні кордони, як для дорослих, так і для дітей.

Також психолог познайомив учасників семінару з особливостями професії психолога. Розповів про задачі та принципи у роботі, про функції психолога в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та  охоче відповів на запитання учасників семінару.         За відгуками учасників, семінар був змістовним, потрібним та своєчасним.

 

 


Назад456789101112Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг