Назад456789101112Вперед

Запрошення на семінар!

admin | 25.11.2019 16:10 просмотров: 145

ДОРОГІ ДРУЗІ! ЗАПРОШУЄМО ВАС НА СЕМІНАР!!!

На виставці "Пухнастиків"

admin | 23.11.2019 11:26 просмотров: 158

Сьогодні наша благодійна організація - «Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з малечою з кам’янського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей завітали на виставку «Пухнастиків та африканських равликів».

На виставці діти мали змогу побачити кроликів, сурикатів, морських свинок, африканських равликів, єнотів, оленів та інших тваринок, за якими вони з радістю спостерігали. Цікаво було дивитись, як брати наші менші їдять, бавляться, спілкуються між собою. Виставка дуже сподобалась, як дітям, так і дорослим. І як завжди зустріч закінчилась ще одним приємним сюрпризом для малюків, всі отримали від нас смачні солодкі подаруночки.
Ми висловлюємо щиру вдячність організаторові виставки Індєйкіну Олександру Анатолійовичу за гостинність і за радість подаровану нашим дітям.

 

Дніпро семінар для батьків

admin | 22.11.2019 11:56 просмотров: 164

Благодійна організація Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх» в рамках співпраці з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради.
21 листопада на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей було проведено семінар - практикум для батьків з дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та опікунів..Разом з батьками з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин та опікунами ми знаходили шляхи порозуміння дорослих та дітей, нові точки опори для себе та близьких. Спілкувались - підгримувавши один одного з турботою та довірою.

Привітання з Днем працівника культури

admin | 09.11.2019 13:47 просмотров: 151

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
Щиро вітаємо вас з професійним святом!
Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим родинам, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!

Семінар у центрі "Довіра" м. Дніпро

admin | 08.11.2019 10:44 просмотров: 158

Наша благодійна організація - «Центр культури та мистецтв «Златоуст» у рамках співпраці з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради провела 7 листопада тренінг - лекторій «Особливості підліткового віку» для фахівців Комунального закладу «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра». Центр включає в себе відділення дитячого будиночку і відділення термінового влаштування дітей.
Педагоги, які працюють з такими дітками дуже потребують фахової психологічної підтримки та методичної допомоги.
Тренінг - лекторій «Особливості підліткового віку» спрямований на розширення уявлень педагогів про особливості підліткового віку, наданні дорослим допомоги в подоланні труднощів у спілкуванні з дітьми - підлітками. Розглядалися поняття: підлітковий вік, психофізіологічні зміни, імпульсивність, почуття дорослості, зовнішній вигляд, прагнення до самостійності. Запропоновані психологом ігри, тести, поради допомагають вихователям подолати цей нелегкий період переходу з дитинства у доросле життя.
За допомогою тренінгу фахівці закладу зможуть ефективніше сприяти налагодженню і розвитку відносин партнерства дорослих з дитиною підліткового віку.

 

 

Семінар "Негативні емоції"

admin | 04.11.2019 11:07 просмотров: 156

Наша благодійна організація - «Центр культури та мистецтв «Златоуст» та Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, в рамках спільного соціального проекту «Психологія для всіх» 31 жовтня 2019 року провели семінар – практикум для батьків «Негативні емоції. Чому з’являються і як їх подолати?».

На семінар, який пройшов у театрі - студії «Десятий квартал» прийшли всі бажаючі. Для освітлення цієї актуальної теми ми задіяли психолога арт - терапевта Ольгу Василенко, з допомогою якої учасники семінару змогли знайти відповіді на чимало запитань. «Негативні емоції» - це те, що заважає спілкуванню батьків та дітей.І коли їх дуже багато,то розмовляти спокійно та конструктивно майже неможливо. Арт-терапія - дуже м’який спосіб для того, щоб знайти спільну мову та вивести цей негатив на рівень простору з родини. Випробувавши під час семінару різні техніки батьки зрозуміли як налагоджувати стосунки з дітьми різного віку, та що на сам перед зараз потрібно дитині.

Семінар у м.Дніпро

admin | 18.10.2019 12:03 просмотров: 177

Наша благодійна організація Центр культури та мистецтв «Златоуст» разом з Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх» в рамках співпраці з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради.

17 жовтня на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей було проведено семінар - практикум "Підлітковий вік"" для батьків з дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та опікунів.

Екскурсія у м. Дніпро

admin | 18.10.2019 11:53 просмотров: 175

То був невимовно чудовий день для наших маленьких друзів - вихованців з Комунальних закладів Кам'янської міської ради "Спеціальної школи "Гармонія» та «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей».
Адже на честь знаменного свята - Дня захисника Вітчизни, наша благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» організувала для них, здається, найцікавішу і дуже насичену поїздку до обласного центру.
Кожна нова екскурсія – чи то відвідування Першого в Україні музею АТО, чи то знайомство з експонатами Зоологічного музею Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, викликали у наших юних друзів щире захоплення, бажання якнайбільше дізнатися про все, що побачили і почули.

 


Назад456789101112Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг