Назад5678910111213Вперед

ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР!

admin | 15.09.2020 08:58 просмотров: 162

1 вересня в Гармонії

admin | 01.09.2020 16:54 просмотров: 181

Найсвітліша дорога в світі – це дорога  до  знань, до школи.

 1 вересня Спеціальна школа «Гармонія» радо зустрічала своїх вихованців. Радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Наша Благодійна організація  «Центр культури та мистецтв «Златоуст» не могла бути осторонь такого свята, адже вже майже десять років нас об’єднують дружні стосунки. Для учнів закладу було вирішено організувати фотозону на шкільному подвір’ї, щоб згадка про свято надовго залишилась на світлинах вихованців. Ми придбали для наших маленьких друзів  яскравий банер для її оформлення.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія і особливо для першокласників. Майже 40маленьких хлопчиків та дівчаток цього року влилися до шкільної  родини. На них  чекав веселий квест на шкільному подвір’ї. Разом з улюбленими мультиплікаційними героями Кузею і Лунтиком діти познайомилися зі школою, співали та танцювали запальні піджеінги, а на згадку про свято отримали від нашої організаціїподаруночки та святкові кульки.

Тож новий навчальний рік стартував, школа відчинила свої двері,  запросивши учнів у просторі і затишні класи, щоб вони набиралися мудрості і знань та наповнювали серця добром і любов’ю.

Семінар у м.Дніпро

admin | 26.08.2020 19:16 просмотров: 961

Важко переоцінити важливість мікрокліматусімейного оточення для розвитку дитини та формування її як особистості. Сім’я, а особливо психоемоційні відносини у родині, найбільш вагомовпливають на формування характеру та поведінкудітей. Сьогодні сімейні форми виховання соціальних сиріт усе частіше стають альтернативнимваріантом інтернатному закладу для влаштуваннядитини.  Пріоритетнимисімейнимиформамипіклування про сиріт є такі форми виховання , як прийомна родина, дитячий будинок сімейного типу, опікунство…

Вже другий рік поспіль наша Благодійна організація Центр культури та мистецтв «Златоуст», в рамках співпраці   з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради, та Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей продовжуємо проводити супервізії та  семінари-практикуми проекту «Психологія для всіх» для батьків-вихователів  з дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, родин-опікунів. 26 серпня ми провели  семінар-практикум: «Надання психологічного та мотиваційного ресурсу прийомним батькам, батькам-вихователям, опікунам/піклувальникам».

 

Семінар у місті Дніпро

admin | 06.08.2020 11:38 просмотров: 437

КОЖНІЙ ДИТИНІ ПОТРІБНА РОДИНА…

 Тільки в сім’ї, у якій тебе люблять, розуміють, турбуються про твої потреби, почуваєш себе затишно і впевнено. Все найкраще, що є на землі, починається із сім’ї.

На жаль, не всім даровано таке щастя. Відсутність батьківського тепла, маминої ніжності,  іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це є життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може бути інша сім’я. Саме тому наша держава підтримує створення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Наша Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст»  з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради, та Дніпропетровської обласною бібліотекою для дітей в рамках спільного проекту «Психологія для всіх» 5 серпня провели  психологічний семінар на тему: «Підготовка дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування до життя в умовах нової сім’ї», на який були запрошені  фахівці центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центру підтримки дітей «Довіра» міста Дніпро.

Щиро вітаємо з Днем медичного працівника!

admin | 20.06.2020 16:13 просмотров: 201

Сердечно вітаємо  всіх медичних працівників з професійним святом! Ваша професія викликає глибоку повагу і надзвичайну вдячність!  Нехай доля  подаруєвам діагноз постійного натхнення і закоханості в життя. Живіть щасливо, адже від вашого настрою залежить настрій тих, хто до вас приходить за допомогою. Любові вам, оптимізму, і великих перспектив!

Міжнародний День захисту дітей

admin | 01.06.2020 16:07 просмотров: 216

Щорічно, у перший день літа,в Україні та ще в понад 60 країнах відзначається радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.  Свято, яке нагадує нам про мешканців нашої планети, нашу гордість і наше майбутнє – наших дітей, які потребуютьуваги та любовівід своєї родини, друзів і держави.Чужих дітей не буває!

Дитинство-  найщасливіший час, ми завжди з дуже теплими почуттями згадуємо роки нашого дитинства та молодості,проте далеко не всі люди можуть поділитисятакими радісними спогадами про дитячі роки.

 Наша благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст» вже понад 9 років намагається  докладати всіх зусиль, щоб малеча, яка не має можливості зростати в повноцінних родинах і потребує нашої уваги, через кілька років з посмішкою мала змогу згадувати період часу, коли вони були маленькими,  росли і мріяли про доросле життя.

Для нас стало доброю традицією відзначати свято дитинства з дітьми з Комунального  закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кам’янської міської ради. Багато незабутніх вражень від спогадів проведених з дітьми. Це і цікаві та захоплюючі екскурсії, і подорожі, і конкурси, і свята в родинному колі.  На жаль у цьому році,  у зв'язку з карантином через пандемію коронавірусу, ми не мали змоги поспілкуватися зі своїми маленькими друзями. Але свято, є свято, тому всі діти отримали від нас подаруночки і смаколики.

admin | 01.06.2020 13:24 просмотров: 210

Щиро вітаємо з Міжнародний Днем захисту дітей!
Бажаємо чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, міцного здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

 

admin | 15.05.2020 13:29 просмотров: 232

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Сердечно вітаємо Вас з Міжнародним Днем сім’ї!

Саме родина — це опора та надія для кожної людини. У колі близьких і рідних ми відчуваємо себе по-справжньому потрібними і незамінними, а наші справи та вчинки знаходять сенс.

Мати міцну, дружну сім’ю у всі часи було і є почесним. Повага до батьків, жінки-матері, любов до дітей — ці сімейні традиції передаються українцями із покоління в покоління.

Ми від щирого серця бажаємо кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей!

Консультація психолога

admin | 10.05.2020 09:59 просмотров: 232


Назад5678910111213Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг