Назад5678910111213Вперед

Привітання з Днем Вчителя!

admin | 04.10.2019 12:21 просмотров: 155

 

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом!

Щиро бажаємоВам миру та злагоди,нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, успіхів,благополуччя тародинного затишку!

 І нехай посмішки дітей - найголовніша нагорода за Вашу благородну працю- супроводжують Вас на всьому життєвомушляху!

Семинар в Каменском

admin | 27.09.2019 11:16 просмотров: 185

Благотворительная организация «Центр культуры и искусств «Златоуст»

и Департамент по гуманитарным вопросам Каменского городского совета
Проект «Психология для всех».
Тема нашей вчерашней встречи: «Учебная мотивация». «Почему дети не хотят учиться?»
Наверное, вряд ли найдется родитель, перед которым так или иначе не встал бы этот вопрос. Мотивация – это не фиксированный, постоянный показатель. Ее уровень и значение очень переменчивы. И меняются они в зависимости от ситуации, настроения ребенка, предмета изучения.
Если ребенок, учась в школе, в основном пребывает в напряжении, стрессе, страхе, если там он часто ощущает себя неуспешным, раскритикованным, неуверенным, плохим – он ненавидит учебу. Но нет такого ученика, у которого реальный показатель мотивации равен нулю. Создать учебную мотивацию без взрослого невозможно! Вместе мы искали причины «нежелания» учиться и способы их исправлять.
Мы очень рады, что наш проект нашел отклик в ваших сердцах! Благодарим всех участников семинаров за активность и сотрудничество!

 

Семінар у Дніпрі

admin | 20.09.2019 14:23 просмотров: 171

Благодійна організація «Златоуст» разом з Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей продовжує цикл семінарів проекту «Психологія для всіх» в рамках співпраці з Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради.

19 вересня на базі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей було проведено семінар - практикум "Профілактика емоційного вигорання" для батьків з дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та опікунів.
Зустріч збіглася зі святом «Михайлове диво», традиційно в цей день люди проводили час у колі сім'ї і близьких людей, за загальним столом і бесідою. Підтримуючи традиції, ми зібралися для того, щоб вирішити складні питання, які ставить перед нами життя і підтримати один одного. Разом з психологом Інною Нікітіною батьки мали змогу подивитися на труднощі під різним кутом, знайти сили і підтримку і нові знання щоб рухатися вперед. Закінчилася зустріч смачною кавою і солодощами в затишній атмосфері бібліотеки.

 

ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР!

admin | 20.09.2019 10:50 просмотров: 175

Международный день благотворительности!

admin | 05.09.2019 11:12 просмотров: 178

Сегодня особый день, Международный день благотворительности! Благодарим всех меценатов, за щедрость и широту души! Пусть каждый в мире станет добрее и протянет руку помощи нуждающимся в этом, пусть оставят беды и недуги людей, пусть восторжествует любовь и понимание. Желаем в этот день здоровья, милосердия, отзывчивости, и добродушия!

День знаний в Гармонии

admin | 02.09.2019 17:56 просмотров: 185

Солнечным утром 2 сентября мы пришли поздравить учащихся Учебно-воспитательного комплекса «Гармония» с Днем знаний. Сегодня здесь впервые чествовали первоклассников, которые делают свои первые шаги в Стране знаний. Малышей встречали сказочные персонажи: старуха Шапокляк, Единичка и Ленивчик, они не только веселили ребят, но и угостили их вкусной выпечкой. Наша благотворительная организация «Златоуст» тоже не осталась в стороне. Мы постарались сделать площадку для праздника по-настоящему красочной и яркой. Сотни разноцветных шариков радовали глаз ребятни, а еще послужили замечательной фотозоной для того, чтобы праздник надолго остался в памяти педагогов, детей и их родителей.

Семінар для батьків у Дніпрі

admin | 01.09.2019 17:20 просмотров: 197

"Тільки ти один можеш упоратися із цим,

але ти не впораєшся із цим наодинці"
М. Л. Меллер

 

Благодійна організація «Центр культури та мистецтв «Златоуст», Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей, та Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради в рамках спільного проекту «Психологія для всіх» провели семінар, зосередившись на 
підтримці сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 
піідвищенні виховного потенціалу та запобіганню емоційного вигорання прийомних батьків та батьків-вихователів.
Захід відбувся у форматі дружнього кола. Обмін досвідом стосовно догляду, виховання та розвитку прийомних дітей, взаємопідтримка та отримання нової корисної інформації – все це дає можливість професійно рости і розвиватись батькам. 
В залі Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей був створений простір для спільної розмови, під час якої батьки могли відкрито обговорити актуальні для них питання.

Семінар у Дніпрі

admin | 31.08.2019 19:32 просмотров: 184

У рамках спільного проекту благодійної організації «Центр культури та мистецтв «Златоуст», Дніпропетровської обласної  бібліотеки для дітей, та департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради «Психологія для всіх» напередодні початку нового навчального року для працівників комунальних установ соціального захисту дітей відбувся семінар - тренінг "Довіра до світу. Порушення прихільності, як основна причина складної поведінки дітей. Способи взаємодії".

Привітання з Днем Незалежності України

admin | 24.08.2019 10:05 просмотров: 189

Дорогі друзі!

З нагоди річниці Незалежності нашої Держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

З повагою,
Голова Правління благодійної організації
«Центр культури та мистецтв «Златоуст»                                       Олег Любкін

 

Свято в "Гармонії"

admin | 24.08.2019 09:49 просмотров: 176

У день Державного Прапору України разом з Артемом Лебедєвим завітали у гості до наших маленьких друзів з Навчально-виховного комплексу "Гармонія" і привітали їх зі Святами!


Назад5678910111213Вперед

Главная | О центре | Структура управления | Галерея | Контакты | О библиотеке | Список книг